Květen 2009

Nemám slov...

28. května 2009 v 19:47 | Maggee |  ► My Chemical Romance
aaa..tyjo dneska už je těch dech vyrážejících věcí ňák moc na mě..začínám se bát že další už nerozdejchám...fajn...takže...sledujte...

no nezabili by ste ho...bože...vážně nemam slov...


Baby...

28. května 2009 v 15:11 | Maggee |  ► My Chemical Romance
aaaaa.......asi umřu..asi sem právě dostala infarkt a utrpěla nejhorší šok...má drahá sestra mi oznámila že se Geemu narodilo miminko a já nevěděla jestli plakat nebo se radovat...momentálně je mi spíš do pláče,ale ta radost příde potom....asi sem si teprve teď uvědomila že už je VÁŽNĚ zadanej :D anoo...klidně řikejte že sem naivní ale kdo nedoufá že se mus plní sen žejo...prostě to pto mě byl horznej ,ale hroznej šok...já sem myslela že ho budou mít až někdy koncem července...bože..teď mi to dochází...to je ale demence...já to počítala od listopadu 2008 kdy o tom dali vědět...možná proto to byl takovej šok...já to VŮBEC,ale vůbec nečekala....ale jak to tak vidim tak z toho budu mít radost...:) tyjo ael by mě jako zajímalo jak vypadá...hehe..hlevně mi trvalo asi 100 let než sem vůbec pochopila kdy se teda narodila...ptž se narodila 27.5. ve 14:57 americkýho času , tudíž 28.5. v 0:57 českýho času...ach to je složitost..takže včera...hustý...zatim se mějte holátka...já bežííím..ikdyž neni kam :D na trénink kašlu ptž je mi blbě a je hnusně :D ...ale stejně du ...a eště jedna zpráva...jak už určitě všichni víte....My Chem se vrhaj na natáčení!!!! hurááá !!!!

článek z mychemicalromance.cz

Včera, 27. května ve 14:57 PST (= dnes v 0:57 hod. našeho času), se Gerardovi a LynZ narodila holčička jménem Bandit Lee Way! Informoval o tom Mikey na twitteru. My samozřejmě rodičům gratulujeme a přejeme hodně rodinného štěstí!:-)


aaaaaaa :D

25. května 2009 v 22:56 | Maggee |  →blah blah blah←
ano jak jste si jistě všimli tak MÁM dobrou náladu..huráááá...moje drahá nejstarší sestra se asi zbláznila protože se ke mě začala chovat normálně...a dneska udělala maturitu..yeah...a byla sem s ní na pizze to oslavit...a ve škole sme měli akademii a byla to celkem nuda..ale seděla sem vedle mé milé Janičky a polemizovaly sme o Gerardově ženství a o křečkovi v mlíku :D...nejvíííc...jináč v sobotu sem byla u Michelle dělat fyziku a vykoupinkat se v bazénku a pak sme společně s Pansy.xo zevlily na Petřinách u našeho drahého (rozkopaného) gymplu...jako joke no...tyyyjo..to je rekord...sem toho napsala tolik...divný...v neděli sem se nudila a tak sem se na kyjtru naučila Nothing Else Matters mno...a večer sem byla donucena svojí zlou matkou jít do kostela ! a ještě byla májová pobožnost (neřešte co to je :D) a bylo to hrooozně dlouhý a já jenom seděla,čuměla do stropu,zpívala si v duchu,přemejšlela v duchu a tlemila se těm hroznejm babčám a zasranýmu polskýmu farářovi co ani neumí pořádně česky...bože jak já to na tý hadovce nenávidim..zato náš kostel...to je něco jinýho :D...mňau...nu co ještě dodat..jo..v neděli sem se (zase) nudila a udělala sem si barvama na sklo netopýrky s modrejma křídlama..juchů..du si zdobit pokoj...zejtra mam zkoušky na kytaru a bojim se :D...uách uách uách...sem závislá na Maybe its just me na RID ...vřele doporučuju všem to číst...a sem naštvaná že se mi už smylo moje tetování I ♥ Jannica...Janičko moje milá,budeš mi ho muset znova udělat někdy...hihí...hrabe mi...ale neva...dneska sem byla na Kampě u Vltavy a byli tam pod stromem na dece dva homoušci...krása...a ještě oba vypadali jak Mikey... a tak hezky se k sobě tulili a voblejzali se tam...a líbali a vůbec...ach...krása...taková škoda že sem měla vybitej mobil...bych si je vyfotila...jaká to škoda...no milá dítka radši abych končila...jo...ješte dobrou zprávu na závěr...s Jannicou sme byly u Laivine na trampolíně prosím a tak ňák nás to inspirovalo že sme se rohodly že spolu někdy napíšem povídku..takže když nebudu líná a nebudu mít co napráci a nebudu se muset učit tak se dám zase po dlouhý době do psaní..juchů..raduj se a vesel jeníkovská paní...ne nic :D...to je nábožná píseň..ta se zpívá jenom v jeníkově a nikde jinde...tak já du..ale definitvně fakt že jo..mějte se milá dítka...a tady (↓↓↓) vám dávám křečka v mlíku (pro ty co nerozuměj : Gerardka v tílku) ...jako sledujte ty jeho svaly..se taky moh svěřit že ? tak pa a mějte se krááááááásně....mlíka totiž neni NIKDY dost,to si pamatujte !

LOL

5. května 2009 v 21:21 | Maggee |  → other shits ←
hah...zejtra mam svatbu s Kubíčkem..nejvíííc....budem mít ttž děsně emo svatbu víte? rodiče mi ttž přivezli z anglie upa nejvíc zebrovanou sukni mno...stě joke...momentálně se loučim se svobodou a poslouchám Justina Timberlakea-Summer Love a What Goes Around:D a kecám na ajsku se svědkyní mýho snoubence a píšem jedině vypatlátorem...looool stě nejvííc tyjo...ale jako dodám vám fota z naší úžasný svatby. Kubíček bude mít moje úzký kalhoty.jako joke no..no nic..já bych radši zase mlčela žejo :D tady je vypatlátor..pobavte se xD